Tere

Tekkis küsimus või soovid midagi meiega jagada? Võtta meiega julgesti ühenndust.

 

   

  Ettevõttest

  MEIE LUGU

  Thorn Engineering on puitkonstruktsioonide projekteerimisele ja lahendustele spetsialiseerunud inseneribüroo.

  Meie eesmärk on pakkuda võrdväärseid puitkonstruktsioon lahendusi teistele materjalidele. Me rikastame ehitusmaailma ja tõstame inimeste teadlikkust puitkonstruktsioonidest läbi uudsete ning jätkusuutlike tehniliste lahenduste.

  Jätkusuutlikkus

  Jätkusuutlikkus

  Meie eesmärk on luua jätkusuutlikke ehituslikke lahendusi, mis ei koorma keskkonda ja jätavad võimlikult väikese ökoloogilise jalajälje. Väärtustame keskkonda kus me elame ja igapäevaselt tegutseme ning seda millisena me selle endast maha jätame.
  Kvaliteet

  Kvaliteet

  Kaasame oma meeskonda alati kõrgelt kvalifitseeritud oma ala tippe, et luua parimat kvaliteeti pakkuv meeskond, kes suudab lahendada ka kõige keerulisemaid ülesandeid. Nõuame endalt igapäevaselt maksimaalset täpsust ja kvaliteeti igas töö aspektis.
  Innovatsioon

  Innovatsioon

  Tegeleme igapäevaselt uute ja väljakutseid esitavate tehniliste lahenduste väljatöötamisega. Hindame kõrgelt loovust ja innovatsiooni, mis on kaasatud meie igapäevases tegevuses, seetõttu suudame ellu viia ka keerukaid ja väga nõudlikke projekte.
  Meeskond

  Meeskond

  Meie meeskond koosneb pühendunud oma ala tippudest. Tänaseks oleme üks suurmaid puitkonstruktsioonidele spetsialiseerunud insener-tehniline projekteerimisbüroo Eestis.
  Kliendid

  Kliendid

  Meie klientideks on majatehased, arhitektid, arendajad. Pakume oma klientidele teenuseid alates arhitektuursest eskiisist kuni eriosade projekteerimiseni.
  Töökoht

  Töökoht

  Ootame alati oma ridadesse häid spetsialiste, kes soovivad panustada ja on motiveeritud looma innovaatilisi lahendusi. Kui tunned, et oled selline, siis võta julgesti meiega ühendust e-posti teel info@thornengineering.eu